www.gozolt.com - sťahuj mp3 hudbu do mobilu
AMO - Vsetko je inak zdarma si môžete počúvať vo svojom PC, notebooku alebo mobilu úplne zadarmo. AMO - Vsetko je inak zdarma. :)
Obrázok autora
Volume:
0:000:00
Vypočuté: 1323x
Stiahnuté: 421x
Pridané: 3. 6. 2007
Profil autora: AMO
Album: ?
Žáner: Hip-Hop
Označiť ako: cancelnefunčnú

Páči sa mi to

Nepáči sa mi to

2 z 5 (23 hlasov)
 

Ak počúvate túto pieseň súhlasíte s podmienkami pre používanie.
Dalšie piesne od AMO:
Dnes uz repujem inak, milujem inak,športujem inak,nejsom už synak závislý na rodičoch, idem jak tirák,hudbu kradnem ako ten pirát,vela sa zmenilo, čosi zas zostalo, za tie roky vela sa rozdalo,vela sa rozkradlo, pre mňa prišiel čas kedy som ostal volný jak rogalo,kolko, čoho ako piť,niekedy neviem sa zastaviť,z minulosti, chcem sa napraviť,hlavne dnes už mám čím zaplatiť,časy už iné sú dnes,za roky nejeden zmenil som účes,a už pred rokmi som sa stretol s názormi že chlapec ty vysoko rúbes,ale dnes je to bežná vec, patrím medzi elitu čo dokáže točiť keš,spomínam si na mojich 16 kedy som začal spoznávať baby a gress,pritom pracoval som, kde žereš Big Mac, Blava ešte nebola pre mna vidiek,dnes je všetko inak, možes to spoznať a hlavne je to vidieť,chlapci majú 15, predávajú gress, baby majú 15, nemajú už česť, je to proste tak a nenechaj sa pliesť, časostroj štartuje, nechaj sa zviesť, spať do dní ktoré mali lesk, v iných pomeroch žili sme no a dnes, čosi mi zostalo, iné sa posralo, to čo bolo predtým, silu mi to dalo.

Ref. Ten čas tak rýchlo letí, už nejsme deti, už pijeme mušt, na Slavíne už,máme autá,sranda je o inom už, život je povinnost už,času jak nemožeš ujst. Ten čas tak letí, už nejsme deti, už pijeme mušt, na Slavíne už,máme autá,sranda je o inom už, život je povinnost už,času jak nemožeš ujst.

Niečo sa mení a niečo ne, spomíname na obdobia minulé,predtým bordel a dnes sa griluje,rap bol hobby a dnes sa piluje,predtým alkohol dneska pirule,predtým toasty,dnes stejky v sirupe,predtým ostych, dnes baby zvyknuté, predtým 4 mosty dnes 5 ich je,už sme nakopli motory, už hladáme aj nové obzory, neveríme tomu čo stále hovorí, lebo už sme ponorení do vody, už plávame v oceáne, už dávno sme vyšli z plavárne, už na vlastné za vlastné, reálne, hlavne že nahrávame, predtým tu bolo ho*no, jak sa vraví, ale aj tak sme sa nejak pretkali, nadávali, svet sa zdal byť taký velký a my v ňom takí malí, (pamatass), dnes už poznáme svoje miesto, poznáme svoje mesto, ale aj tak asi, všetko toto ostane vryté v našej pamati jak staré dobré časy.

Ref. Ten čas tak rýchlo letí, už nejsme deti, už pijeme mušt, na Slavíne už,máme autá,sranda je o inom už, život je povinnost už,času jak nemožeš ujst. Ten čas tak letí, už nejsme deti, už pijeme mušt, na Slavíne už,máme autá,sranda je o inom už, život je povinnost už,času jak nemožeš ujst.
Pridal: majcooo
Zobraziť cely text ↓
Komentáre
Meno:
Zatiaľ žiadne komentáre ...
Prehravač klipu

Stránka vygenerovaná za 0.35702 sekundy.