www.gozolt.com - sťahuj mp3 hudbu do mobilu
AMO - Trasu sa mesta zdarma si môžete počúvať vo svojom PC, notebooku alebo mobilu úplne zadarmo. AMO - Trasu sa mesta zdarma. :)
Obrázok autora
Volume:
0:000:00
Vypočuté: 1249x
Stiahnuté: 551x
Pridané: 3. 6. 2007
Profil autora: AMO
Album: Originál
Žáner: Hip-Hop
Označiť ako: cancelnefunčnú

Páči sa mi to

Nepáči sa mi to

4.1 z 5 (11 hlasov)
 

Ak počúvate túto pieseň súhlasíte s podmienkami pre používanie.
Dalšie piesne od AMO:
Ref: Radi cestujeme, radi vystupujeme, mesto za mestom rapom infikujeme, hlucho likvidujeme a ked sme na cestách, trasú sa tie mestá! (2x)

T-T-T-Trase sa mobil a volá promotér mi, že gde ste, sme na ceste, nachystaj fľaše a pohár, lebo mi ti prídeme presne, teš sa na piesne, trase sa motor všetci máme obavu zas o tom, že tam zavolal nás lotor, čo nemá prachy na aparát a kapely, pozor-pohov, ale na cestách aj veľa pohrom ohou, Horná, Dolná, sledujeme tabule a nevieme, či ideme dobre, už ideme potme, ale nemaj strach už sme skoro V, koridor, uhol P, ked ide AMO auto, do klubu pál to, asi urobím salto, za to, že sme tu, konečne sme tu.

Ref : Radi cestujeme, radi vystupujeme, mesto za mestom rapom infikujeme, hlucho likvidujeme a ked sme na cestách, trasú sa tie mestá! (2x)

Trase sa cesta aj každá buchta, čo neni nudná, trase sa bar a nejeden drink sa pritom sundá tuna, trase sa v hlave vám, lebo AMO hraje vám štýlom aký nemal ani Sandokan, trase sa to tam zavítame, mestá čítame, jeho hlas vychytáme, atmosféru dýchame, sme jak tank, zvuk neni za každým ideálom, my sa nevyhovárame, hráme, maximum stále ešte stále fiesta, s ktorou nemienim prestať, rap máš niečo extra, ej cítim, že zapotím sa dneska, to hlavne neskap a neprestávaj tlieskať, túto noc snád nemieniš prespať, nehať sa strestať, do uší slamky a do nosa špak, šmak...Tak dávaj, nezaspávaj, toto je dance oh.Radšej to zapál alebo zabal, papa, koncert pre tých, čo neprišli skapať!

Ref : Radi cestujeme, radi vystupujeme, mesto za mestom rapom infikujeme, hlucho likvidujeme a ked sme na cestách, trasú sa tie mestá! (2x)

DJ má zbalené a všetky naše treky už odpálené, trase sa párty, baby kričia na to ALE NEEE!Takže prídavok bude posledný ešte jeden, nech neprídeme zas domov 07 ráno, to zas bude cesta mimo plánov, ale aspoň nebývaná nuda, žiadny sladký spánok, jeden má hlad, druhý tvrdí, nech sa nevyzúvam, že mi smrdia nohy, cestujeme domov rozbití a tuhí, máme kruhy okolo očí ako angoráci, ale každý dobrý klub nám je vzácny. //TAK SA TEŠTE, VO VAŠOM MESTE, DNESKA AMO TRIASLO SA, VY TIEŽ// (2x)

Ref : Radi cestujeme, radi vystupujeme, mesto za mestom rapom infikujme, hlucho likvidujeme a ked sme na cestách, trasú sa tie mestá! (2x)
Pridal: majcooo
Zobraziť cely text ↓
Komentáre
Meno:
Zatiaľ žiadne komentáre ...
Prehravač klipu

Stránka vygenerovaná za 0.31489 sekundy.